פיתוח אישי, עסקי ומקצועי


פיתוח אישי, עסקי ומקצועי

יש  לך פרוייקט חדש או פעיל בראש או על השולחן אבל קשה לך לארגן את השלבים, למקד את המרכיבים וההיבטים השונים או לראות את התמונה הרחבה?
מפת חשיבה היא כלי עזר מעולה לפיתוח רעיון, מיזם, פרוייקט או מטרה בחיים האישיים או המקצועיים, לפריסת כל השיקולים וההיבטים שצריך לקחת בחשבון וחשיבת עומק על כל המרכיבים.

בפגישה אישית ננתח יחד צעד צעד, את כל מרכיבי הפרוייקט או המיזם בתהליך ממקד, מרתק ומדוייק של מיפוי ויזואלי.
מפות החשיבה יעזרו לך לקבל בהירות ותמונה ברורה ורחבה ממנה ניתן לקבל החלטות, להיערך תקציבית ומנטלית, לייצר סדר פעולות ושלבי עבודה ולזהות פערי מידע או מקומות של חוסר ודאות.

למי ולאיזה סוג פרוייקטים מתאימה הפגישה האישית?

- מיזם יצירתי, חברתי, עסקי או מקצועי

-תכנון תהליך חשיבה, למידה או הכשרה

-פיתוח קונספט ותכנון אירוע מקצועי או משפחתי - קונספט, תקציב, תוכן, לוגיסטיקה וכו'

- פיתוח תכנית קורס, הכשרה, סדנא, השקה או תהליך מקצועי

- חשיבה מקדימה ומיקוד צרכים, רצונות וחלומות לקראת תכנון בית 

-ועוד...

* * *

"שמי שרון גולן הרשקוביץ, בשנתיים האחרונות פיתחתי את מערך ההתנדבות ברשות הטבע והגנים. הרבה תהליכי חשיבה התקיימו בתקופה זו, תכנים רבים נכתבו, הרבה שיחות עם אנשים בשטח כדי להבין צרכים.כשפגשתי את עינת, היא הציגה בפני את עולם "מפות החשיבה". מצד אחד, עולם חדש, וגם מאוד יפה מבחינה אסטתית. מצד שני, יש בזה משהו כל כך אינטואטיבי וטבעי, שגם 'עושה סדר' וגם ' פותח' כיווני מחשבה חדשים ומאפשר דינמיות.
בהנחיה המקצועית והנעימה של עינת כתבתי מפת חשיבה ראשונה, שמשמשת כיום בארגון שלנו לא מעט מנהלים. אגב, זו רק הראשונה - בטוחה שיהיו עוד"

* * *

"היתה אחלה פגישה, תודה לך שעשית לי הרבה סדר לקראת הספר שבדרך" (שמואל פיטרושקה, יזם)

* * *

"עינת הכינה מפת חשיבה לסדנת ניהול זמן שאני מלמדת. אין סוף ליצירתיות של האישה הזאת ולדרך שבה מגלים דרכה את הזהב שגלום במפות חשיבה, היא גרמה לי לראות בצורה אחרת לגמרי את הסדנה של עצמי.. שאני מלמדת כבר 15 שנים... השאירה אותי פעורת פה - מהדיוק ומאסימון שנפל לי לגבי מפות חשיבה בכלל." (טלי סגל, "בו בזמן")

* * *

"עשיתי עם עינת מפת חשיבה שעוסקת בתחום העיסוק שלי, האפשרויות שהגעתי אליהן הדהימו אותי ודרך התצוגה הפשוטה בהחלט פתחה לי את המחשבה. מומלץ בחום" (יאיר יונג'י, יזם)


"Definition is the companion of clarity, clarity is the guide to your goals"

Tony buzan